Korowód siedleckich żaków

23 maja 2015
2015-05-22-starter-jackonalia

Jak co roku, tak i w tym, Jackonalia rozpoczęła parada studentów, która barwnym korowodem przeszła ulicami Siedlec.

Pochód ProwadziÅ‚y Magnificencje Rektorzy dr hab. Tamara Zacharuk z Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego (UPH) i dr Bożena Piechowicz z Collegium Mazovia Innowacyjna SzkoÅ‚a Wyższa, w towarzystwie Prezydenta Miasta Siedlce – Wojciecha Kudelskiego, który przekazaÅ‚ studentom symboliczne klucze do miasta.
Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w ramach święta studentów 22 maja br. organizuje coroczny turniej szachowy Karo Chess Open im. dr inż. Leszka Gadomskiego. Relacja z wydarzenia już niebawem na naszej stronie internetowej. Następne Jackonalia już za rok, a my w ramach wspomnień zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznej parady studentów.