Centrum KsztaÅ‚cenia Podyplomowego CM – ponownie 100%!

21 października 2019
Businessman hand putting money coin stack growing business.

Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia – 100% zdawalności! Znamy wyniki egzaminu.
Gratulujemy specjalistkom w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego!

Znamy wyniki egzaminu państwowego (PES) w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego. Egzamin został przeprowadzony w dniu 15 października 2019 r. w Warszawie.

Do egzaminu przystąpiło 39 uczestniczek, które ukończyły szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego dla pielęgniarek 18 maja 2019 roku organizowane przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia (CKP). Szkolenie specjalizacyjne zostało zrealizowane na podstawie programu kształcenia obowiązującego od 2015 roku.
Z przyjemnością informujemy, że wszystkie uczestniczki szkolenia złożyły PES z wynikiem pozytywnym, co oznacza 100% zdawalności naszych słuchaczy. Średnia liczba punktów osiągnięta przez uczestników wyniosła 126,08, przy możliwym maksymalnym wyniku 140 punktów.

Wszystkim specjalistkom w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego dla pielęgniarek gratulujemy wyniku, życząc jednocześnie sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Tekst:
mgr piel. Bożena Stopczyńska – specjalista pielęgniarstwa operacyjnego, kierownik szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego.