Collegium Mazovia na Dożynkach Powiatowych 2019

26 sierpnia 2019
Businessman hand putting money coin stack growing business.

Ostatnią niedzielę sierpnia br. Collegium Mazovia spędziła w niezwykle uroczystych, ważnych a jednocześnie bardzo radosnych okolicznościach.

W Krzesku-Majątku odbyły się już trzecie, organizowane m.in. przez Starostwo Powiatowe w Siedlcach, Dożynki Powiatowe 2019. Wśród stoisk swój punkt miała także Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa. Pracownicy Działu Promocji Uczelni odpowiadali na pytania dotyczące głównie planowania dalszego kształcenia i kariery zawodowej z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji oraz rozdawali broszury i ulotki informacyjne z aktualną ofertą edukacyjną. Nie  mogło nas tam zabraknąć.

Spotkaliśmy wielu przyjaciół uczelni, odbyliśmy niezliczoną ilość rozmów z odwiedzającymi nasze stoisko gośćmi. To był bardzo intensywnie spędzony czas. Wesoło, muzycznie i owocnie.

Do zobaczenia w Collegium Mazovia.