Collegium Mazovia z radością dołączyła do VIII edycji akcji społecznej ,,Dwie Godziny dla Rodziny”.

14 maja 2019
Businessman hand putting money coin stack growing business.

Przypominamy o tej wspaniałej akcji i zachęcamy do uczestniczenia w niej! My świętujemy na wodzie!

15 maja 2019 r. ma swój finał VIII edycja akcji ,,Dwie Godziny dla Rodziny” organizowanej przez Fundację Humanites w związku z Międzynarodowym Dniem Rodzin. W tym roku motyw przewodni brzmi: MAŁE I DUŻE RODZINNE PODRÓŻE.

Prowadzone na świecie badania i trendy na rynku pracy pokazują, że w zrównoważonym środowisku pracy, gdzie ludzie mają czas na swój rozwój osobisty, na życie rodzinne i realizowanie swoich pasji następuje wzrost produktywności.

Nasza uczelnia jest jedną z wielu firm widzących wartość i doświadczających korzyści z wspierania swoich pracowników w podnoszeniu jakości swojego życia zarówno zawodowego jak i prywatnego.

W tym roku uczelnia obchodzi Jubileusz  XX lecia istnienia i uczestniczenie w tej rodzinnej akcji nabrało wyjątkowego, podróżniczego charakteru. W rodzinną podróż wyruszymy niedzielnym przedpołudniem i spędzimy ten dzień biorąc udział w spływie kajakowym naszą regionalną rzeką Liwiec. Pracownicy Collegium Mazovia i ich rodziny w ten nietuzinkowy sposób celebrować będą chwile spędzone z najbliższymi na łonie natury, przy wspólnym ognisku i majowym zapachu bzu.

Relacja z Naszej Małej i Dużej Rodzinnej Podróży już niebawem.

Źródło i więcej informacji: www.humanites.pl