Dni Otwarte Online – Prezentacja Programu Erasmus+ w Collegium Mazovia

15 maja 2020
2020_04_30_stater_dni_otwarte_online1

Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 1. Prezentacja Programu Erasmus+ w Collegium Mazovia.

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów?

Szukasz uczelni, która spełni Twoje wymagania?

Zapraszamy na Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia!

W ramach trwających Dni Otwartych Online, tym razem prezentujemy Program Erasmus+ w Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkole Wyższej.

W Collegium Mazovia dbamy o to, aby nasi studenci mieli możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Erasmus+ to program, który pozwala nie tylko naszym studentom, ale także naszym pracownikom zarówno dydaktycznym jak i administracyjnym na wyjazdy zagraniczne i zdobywanie nowych kompetencji.

Chcąc zapewnić naszym studentom różne możliwości, szukamy uczelni partnerskich i instytucji z którymi współpracujemy w różnych częściach Europy. Naszymi partnerami są uczelnie z: Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Bułgarii, Łotwy, Estonii, a nawet Turcji.

Zapraszamy na przygotowany specjalnie na tę okazję film:

Od 18 maja będziemy prezentować Część 2 Dni Otwartych Online.

2020_05_15_program_online_cz2

Collegium Mazovia to uczelnia praktyczna. Naszą misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr oraz tworzenie i transfer praktycznej wiedzy. Uczelnia na co dzień wciela w życie zasadę życzliwości, przyjaźni i partnerstwa wobec studentów.

Powierz nam swoje wykształcenie a my zaopiekujemy się Tobą.

Do zobaczenia w październiku!