Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 2 – spotkanie z Dziekanem WNT

22 maja 2020
2020_04_30_stater_dni_otwarte_online1

Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 2 – spotkanie z Dziekanem Wydziału Nauk Technicznych.

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów?

Szukasz uczelni, która spełni Twoje wymagania?

Zapraszamy na Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia!

Dni Otwarte Online część 2 to cykl spotkań z dziekanami trzech wydziałów!

Dzisiejsze spotkanie to  indywidualne zaproszenie do podjęcia studiów na Wydziale Nauk Technicznych.

Dziekan dr inż. Wiesława Banachewicz:

„Czy warto studiować budownictwo w Collegium Mazovia? Tak! Warto, bo jesteśmy w Siedlcach, blisko Was, czyli tam gdzie macie znajomych ze szkoły, gdzie znacie wiele miejsc i gdzie czujecie się bezpiecznie. Łatwiej robić pierwszy krok w dorosłość w miejscu, które dobrze znamy i gdzie możemy liczyć na wsparcie bliskich. Ziemia Siedlecka jest prężnie rozwijającym się regionem Polski, wystarczy spojrzeć wokół siebie. Powstają nowe obiekty przemysłowe i handlowe, rozwija się budownictwo mieszkaniowe, trwa budowa nowych dróg i modernizacja już istniejących. Wszędzie tam czeka na inżynierów budownictwa ciekawa i dobrze płatna praca.

Kierunek budownictwo w Collegium Mazovia kształci studentów od trzynastu lat. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z wieloma przedsiębiorcami z regionu reprezentującymi branżę budowlaną. Od nich wiemy czego jako pracodawcy oczekują od naszych absolwentów w zakresie wiedzy i umiejętności. Za ich sugestią wprowadziliśmy do programu kształcenia przedmioty i zajęcia ułatwiające absolwentom poruszanie się na rynku pracy.

Stale udoskonalamy nasz program kształcenia na kierunku budownictwo, aby przekazać studentom aktualną wiedzę i poszukiwane na rynku pracy umiejętności.

Serdecznie Was zapraszam”.

W tej części możesz również zadać pytanie, na które nasz moderator udzieli Ci odpowiedzi. Wejdź i skorzystaj z opcji Sesja Q&A.

2020_05_15_przycisk_qa

W dalszej, trzeciej, części Dni Otwartych Online nasi eksperci zaproszą Cię na swoje zajęcia. Dowiesz się również jak prowadzimy innowacyjne zajęcia studyjne i gdzie możesz z nami pojechać.

2020_05_22_czesc_3_online

Collegium Mazovia to uczelnia praktyczna. Naszą misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr oraz tworzenie i transfer praktycznej wiedzy. Uczelnia na co dzień wciela w życie zasadę życzliwości, przyjaźni i partnerstwa wobec studentów.

Powierz nam swoje wykształcenie a my zaopiekujemy się Tobą.

Zapraszamy!