Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 2

18 maja 2020
2020_04_30_stater_dni_otwarte_online1

Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 2

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów?

Szukasz uczelni, która spełni Twoje wymagania?

Zapraszamy na Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia!

Dni Otwarte Online część 2 to cykl spotkań z dziekanami trzech wydziałów!

Każde spotkanie to indywidualne zaproszenie do podjęcia studiów na Wydziale Nauk Stosowanych, Wydziale Nauk o Zdrowiu bądź na Wydziale Nauk Technicznych.

Część 2. rozpoczynamy prezentacją kierunków studiów w Collegium Mazovia. Dr Mariusz Sokołek, Prorektor Collegium Mazovia, przedstawi Wam naszą ofertę kształcenia. Dowiesz się jakie kierunki kształcenia czekają na Ciebie i w jaki sposób realizujemy program studiów.

W tej części możesz zadać pytanie, na które nasz moderator udzieli Ci odpowiedzi. Wejdź i skorzystaj z opcji Sesja Q&A.

Prezentacja kierunków studiów w Collegium Mazovia – dr Mariusz SokoÅ‚ek:

Spotkanie z Dziekanem WydziaÅ‚u Nauk Stosowanych – dr. Tomaszem Nawrockim:

Sesja Q&A:

2020_05_15_przycisk_qa

W dalszej, trzeciej, części Dni Otwartych Online nasi eksperci zaproszą Cię na swoje zajęcia. Dowiesz się również jak prowadzimy innowacyjne zajęcia studyjne i gdzie możesz z nami pojechać.

Collegium Mazovia to uczelnia praktyczna. Naszą misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr oraz tworzenie i transfer praktycznej wiedzy. Uczelnia na co dzień wciela w życie zasadę życzliwości, przyjaźni i partnerstwa wobec studentów.

Powierz nam swoje wykształcenie a my zaopiekujemy się Tobą.

Zgodnie z programem Dni Otwartych Online Część 2

2020_05_15_program_online_cz2

20 maja 2020 r. zapraszamy na kolejne spotkanie. Tym razem spotkamy się z  dr n. med. Ewą Czeczelewską, Dziekanem Wydziału Nauk o Zdrowiu w Collegium Mazovia.

Zapraszamy!