Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 3. Jak nauczać studentów?

26 maja 2020
2020_04_30_stater_dni_otwarte_online1

Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 3 – Jak nauczać studentów?

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów?

Szukasz uczelni, która spełni Twoje wymagania?

Zapraszamy na Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia!

Dni Otwarte Online część 3 to cykl spotkań z ekspertami, którzy w naszej uczelni prowadzą zajęcia a studenci wystawiają im najwyższe noty!

Dzisiejsze spotkanie to film, w którym opowiemy Wam o wyzwaniu – kształceniu młodego człowieka. Lucjan Paszkiewicz, trener i doradca ds. zarządzania, mówi nam:

„Żyjemy w czasach, w których kształcenie studentów i dostarczanie im wiedzy, która będzie potem przydatna w życiu zawodowym staje dzisiaj prawdziwym wyzwaniem. (…) Szczególnie to co dla wykładowców jest ważne to na pewno wszelkiego rodzaju metody aktywizujące, które bardziej przypominają nie tyle wykład co dialog ze swoją grupą, ze studentami, w trakcie którego następuje wymiana poglądów i wzajemne inspirowanie się.”

Piotr Benedyk, trener i coach:

„W jaki sposób dotrzeć do młodych ludzi, którzy chcą coś osiągnąć w życiu? Jak ich zainteresować? Jak pokazać, że mogą? Uważam, że jednym ze sposobów jest przede wszystkim duża empatia i wrażliwość, nawiązywanie relacji. Przede wszystkim, ludzie którzy to robią powinni mieć pasję, powinni być zaangażowani, powinni być zmotywowani, powinni mieć chęć tworzenia nowych, niepowtarzalnych relacji.”

dr Andrzej Pietrych, nauczyciel akademicki:

„Łatwiej jest coś zorganizować w grupie, w której członkowie sobie ufają, w której się wspierają”.

W tej części możesz również zadać pytanie, na które nasz moderator udzieli Ci odpowiedzi. Wejdź i skorzystaj z opcji Sesja Q&A.

2020_05_15_przycisk_qa

W dalszej części Dni Otwartych Online nasi eksperci zaproszą Cię na swoje zajęcia. Dowiesz się jak zajęcia prowadzi mgr Urszula Paczuska, trenerka biznesu i manager. W Collegium Mazovia prowadzi zajęcia Komunikacja z otoczeniem z elementami negocjacji.

2020_05_22_czesc_3_online