Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 6 – Spotkania z ekspertami.

18 czerwca 2020
2020_04_30_stater_dni_otwarte_online1

Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 6 – Spotkania z ekspertami.

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów?

Szukasz uczelni, która spełni Twoje wymagania?

Zapraszamy na Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia!

Dni Otwarte Online część 6 to kontynuacja cyklu spotkań z ekspertami, którzy w naszej uczelni prowadzą zajęcia a studenci wystawiają im najwyższe noty!

Dzisiejsze spotkanie to zaproszenie na studia podyplomowe, szkolenia i kursy specjalizacyjne. O ofercie Centrum KsztaÅ‚cenia Podyplomowego Collegium Mazovia opowie Monika OrzeÅ‚owska – Dyrektor Centrum.

Przed Państwem prezentacja oferty Centrum Kształcenia Podyplomowego. Zapraszamy na film:

Nowości w ofercie to:

2020_06_17_studia_wymienione1

W ofercie Centrum Kształcenia Podyplomowego są cieszące się bardzo dużą popularnością:

2020_06_15_haslo_szkolenia_dla_pielgniarek_logo_poziom

2020_06_17_haslo_szkolenia_dla_pielgniarek_logo_poziom

2020_06_15_haslo_kursy_dla_pielgniarek_logo_poziom

W tej części możesz również zadać pytanie, na które nasz moderator udzieli Ci odpowiedzi. Wejdź i skorzystaj z opcji Sesja Q&A.

2020_05_15_przycisk_qa

25 czerwca zapraszamy na spotkanie z Panią Agatą JasiÅ„skÄ… – WójcickÄ… głównym specjalistÄ… w Centrum Rozwoju PrzedsiÄ™biorczoÅ›ci Collegium Mazovia Innowacyjnej SzkoÅ‚y Wyższej. Tym razem dowiemy siÄ™ nad jakim projektem obecnie pracuje zespół projektowy, jakie projekty sÄ… w fazie realizacji, a jakie zostaÅ‚y wdrożone i zakoÅ„czone.

2020_06_23_online_7_czesc_s

Collegium Mazovia to uczelnia praktyczna. Naszą misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr oraz tworzenie i transfer praktycznej wiedzy. Uczelnia na co dzień wciela w życie zasadę życzliwości, przyjaźni i partnerstwa wobec studentów.

Powierz nam swoje wykształcenie a my zaopiekujemy się Tobą.

Zapraszamy!