Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 6 – Spotkania z ekspertami.

16 czerwca 2020
2020_04_30_stater_dni_otwarte_online1

Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 6 – Spotkania z ekspertami.

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów?

Szukasz uczelni, która spełni Twoje wymagania?

Zapraszamy na Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia!

Dni Otwarte Online część 6 to kontynuacja cyklu spotkań z ekspertami, którzy w naszej uczelni prowadzą zajęcia a studenci wystawiają im najwyższe noty!

Dzisiejsze spotkanie to zaproszenie do studiowania nowego kierunku studiów na Wydziale Nauk o Zdrowiu – fizjoterapii. W jaką wiedzę i w jakie umiejętności zostaniecie wyposażeni podczas pięciu lat studiów? Jakie są perspektywy zawodowe po otrzymaniu prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty? Na te wszystkie pytania odpowie mgr Katarzyna Kot-Szubińska, wykładowca na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Collegium Mazovia.

Przed Państwem prezentacja jednolitych studiów magisterskich – fizjoterapii. Nowość w ofercie uczelni!

Zapraszamy:

W tej części możesz również zadać pytanie, na które nasz moderator udzieli Ci odpowiedzi. Wejdź i skorzystaj z opcji Sesja Q&A.

2020_05_15_przycisk_qa

18 czerwca zapraszamy na spotkanie z Panią Moniką Orzełowską – Dyrektorem Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej. Bogata oferta kursów, specjalizacji i studiów podyplomowych to doskonała możliwość na uzupełnienie  już posiadanego wykształcenia lub zdobycia nowych kwalifikacji.

2020_06_14_cześć_6_online

Collegium Mazovia to uczelnia praktyczna. Naszą misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr oraz tworzenie i transfer praktycznej wiedzy. Uczelnia na co dzień wciela w życie zasadę życzliwości, przyjaźni i partnerstwa wobec studentów.

Powierz nam swoje wykształcenie a my zaopiekujemy się Tobą.

Zapraszamy!