Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 7 – Spotkania z ekspertami.

30 czerwca 2020
2020_04_30_stater_dni_otwarte_online1

Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 7 – Spotkania z ekspertami.

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów?

Szukasz uczelni, która spełni Twoje wymagania?

Zapraszamy na Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia!

Dni Otwarte Online część 7 to kontynuacja cyklu spotkań z ekspertami.

Dzisiejsze spotkanie to przedstawienie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości (CRP), działu zajmującego się obsługą projektów unijnych. Obecnie CRP realizuje siedem projektów o łącznej kwocie dofinansowania przekraczającej 20 mln złotych. Projekty realizowane w Collegium Mazovia skierowane są do naszych studentów, absolwentów, kadry dydaktycznej, administracyjnej, zarządzającej oraz w ramach Trzeciej Misji Uczelni do niestandardowych odbiorców szkolnictwa wyższego, czyli dzieci, dorosłych i seniorów.

Przed Państwem Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości zaprezentuje jego główny specjalista mgr Agata Jasińska-Wójcicka. Zapraszamy na film:

Jak zgÅ‚osić siÄ™ do udziaÅ‚u w najnowszych projekcie PrzestrzeÅ„ współpracy – PrzestrzeÅ„ rozwoju dowiecie się tutaj:

2020_06_22_plansza_cityspace_tlo_z_tekstem_kolorowym

W tej części możesz również zadać pytanie, na które nasz moderator udzieli Ci odpowiedzi. Wejdź i skorzystaj z opcji Sesja Q&A.

2020_05_15_przycisk_qa

W ósmej części Dni Otwartych Online zapraszamy na spotkanie z AniÄ…, AgnieszkÄ… i IaninÄ… – pracownikami DziaÅ‚u Spraw Studenckich Collegium Mazovia Innowacyjnej SzkoÅ‚y Wyższej. To spotkanie to doskonaÅ‚y moment na zapoznanie siÄ™ z zasadami rekrutacji na wszystkie kierunki studiów w naszej Uczelni.

2020_07_06_plansze_online_cz8

Collegium Mazovia to uczelnia praktyczna. Naszą misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr oraz tworzenie i transfer praktycznej wiedzy. Uczelnia na co dzień wciela w życie zasadę życzliwości, przyjaźni i partnerstwa wobec studentów.

Powierz nam swoje wykształcenie a my zaopiekujemy się Tobą.

Zapraszamy!