Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 9 – Fizjoterapia w praktyce

14 lipca 2020
2020_04_30_stater_dni_otwarte_online1

Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia! Część 9 – Fizjoterapia w praktyce.

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów?

Szukasz uczelni, która spełni Twoje wymagania?

Zapraszamy na Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia!

Dni Otwarte Online część 9 to prezentacja zawodu fizjoterapeuty.

Collegium Mazovia od 8 czerwca br. prowadzi rekrutację na kierunek studiów fizjoterapia – jednolite studia magisterskie (5-cio letnie)!

Na naszej stronie internetowej w zakładce KANDYDACI – REKRUTACJA 2020 znajdziecie niezbędne informacje na temat nowego kierunku studiów fizjoterapia.

Przed Państwem magister fizjoterapii Marek Golbiak, wykładowca w Collegium Mazovia:

„PamiÄ™tajcie, że zawód fizjoterapeuty to przede wszystkim zadowolenie pacjenta. Zadowolenie z tego, że mu pomogliÅ›my. Zadowolenie z naszej terapii, z naszej pracy, z efektywnoÅ›ci naszej pracy, z tego co zdążyliÅ›my z pacjentem osiÄ…gnąć na jednej, kilku wizytach, ale też dalej jak to przekÅ‚ada siÄ™ na życie pacjenta. I to jest najważniejsze dla mnie w tym zawodzie – wdziÄ™czność pacjentów i to że mogÄ™ wykonywać pracÄ™, która daje mi ogromnÄ… satysfakcjÄ™.” mgr Marek Golbiak

W tej części możesz również zadać pytanie, na które nasz moderator udzieli Ci odpowiedzi. Wejdź i skorzystaj z opcji Sesja Q&A.

2020_05_15_przycisk_qa

W dziesiątej, ostatniej, części Dni Otwartych Online zapraszamy na spotkanie z  wykładowcą na kierunku budownictwo w Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkole Wyższej, inspektorem budowlanym mgr inż. Mariuszem Kozerą. Zobaczycie jak wyglądają w praktyce zajęcia na kierunku budownictwo i co trzeba zrobić, aby stać się inżynierem budownictwa. Zabierzemy Was na wyjazdy studyjne i pokażemy nasze pracownie oraz specjalistyczny sprzęt.

2020_08_11_plansze_online_cz_10_budownictwo

Jesteśmy przygotowani! Czekamy na Was!

2020_06_08_fizjoterapia

Collegium Mazovia to uczelnia praktyczna. Naszą misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr oraz tworzenie i transfer praktycznej wiedzy. Uczelnia na co dzień wciela w życie zasadę życzliwości, przyjaźni i partnerstwa wobec studentów.

Powierz nam swoje wykształcenie a my zaopiekujemy się Tobą.

Zapraszamy!