Ekonomika i organizacja produkcji grzybów jadalnych

9 września 2016
2016_09_07_stater_grzyby

Wszystkie osoby zainteresowane tematyką uprawy grzybów jadalnych zapraszamy na studia podyplomowe i kursy doszkalające. Tylko u nas zdobędziesz wiedzę umożliwiającą organizację i prowadzenie profesjonalnie działającego przedsiębiorstwa produkcyjnego.

Studia podyplomowe i kursy doszkalające z zakresu ekonomiki i organizacji produkcji grzybów jadalnych to niepowtarzalna okazja zdobycia wiedzy z zakresu:

• ekonomiki produkcji, marketingu i zarzÄ…dzania przedsiÄ™biorstwem
  • zasad opodatkowania i ubezpieczeÅ„ w gospodarstwach grzybowych
  • biologii, znaczenia i sposobów uprawy grzybów jadalnych
  • nowoczesnych technologii produkcji podÅ‚oża, okrywy i grzybni
  • budowy i wyposażenia nowoczesnych obiektów uprawowych

Oferta edukacyjna skierowana jest do osób zajmujących się:

• uprawÄ… grzybów jadalnych
  • producentów pieczarek, boczniaków, shitake
  • osób zwiÄ…zanych z przetwórstwem grzybów
  • technologów zatrudnionych w wytwórni podÅ‚oża, okrywy oraz w obiektach uprawowych
  • pracowników oÅ›rodków doradztwa rolniczego

Studia trwają dwa semestry (248 godz. zajęć dydaktycznych) i są realizowane w formie niestacjonarnej (dwudniowe zjazdy w soboty i niedziele). Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, ćwiczeń i zajęć terenowych w różnych obiektach pieczarkarskich, w wytwórniach podłoża oraz w centrach logistycznych.

Słuchaczami studiów podyplomowych mogą być osoby posiadające dyplom ukończenia studiów wyższych: licencjackich, inżynierskich lub magisterskich.

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem studiów podyplomowych z ekonomiki i organizacji produkcji grzybów jadalnych, złóż w Dziale Spraw Studenckich Collegium Mazovia następujące dokumenty:

Bliższych informacji na temat studiów podyplomowych i kursów doszkalających udziela Zofia Zaniewicz- bezpośrednio w Dziale Spraw Studenckich Collegium Mazovia lub pod numerem telefonu: 25 633 30 32 w. 52 oraz drogą elektroniczną: zzaniewicz@mazovia.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy!