Gratulacje dla specjalistek w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego

12 października 2016
2016_10_11_pielegniarstwo_rodzinne1

W dniu 10 października 2016 r. w Warszawie, odbył się egzamin Państwowy w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego. Do egzaminu przystąpiło 19 uczestników specjalizacji organizowanej przez Collegium Mazovia.

Wszyscy uzyskali pozytywne bardzo wysokie wyniki. Serdecznie gratulujemy pielęgniarkom uzyskania tytułu specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego i życzymy dalszych sukcesów na ścieżce zawodowej i w życiu prywatnym. Jednocześnie dziękujemy wszystkim wykładowcom i opiekunom zajęć praktycznych za przygotowanie merytoryczne i praktyczne uczestników specjalizacji organizowanej przez naszą Uczelnię.

dr n. med. Ewa Czeczelewska
prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu