III Forum Młodych – podsumowanie i wyniki I etapu szkolnego

27 marca 2020
Businessman hand putting money coin stack growing business.

I etap III Forum Młodych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia mamy już za sobą. W piątek, 6 marca o godz. 10.00, uczniowie z 19 szkół ponadpodstawowych przystąpili do eliminacji szkolnych. W swoich szkołach, pod okiem Szkolnych Komisji Konkursowych, odpowiadali na 30 pytań testowych zawartych w quizie szkolnym oraz rozwiązywali przygotowane zadania z treścią.

Do Uczelni wpłynęły protokoły od Szkolnych Komisji Konkursowych. Zgodnie z harmonogramem konkursu w dniu dzisiejszym, tj. 27 marca publikujemy listę uczestników fazy projektowej Konkursu.

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Stanisława Staszica w Siedlcach, opiekun: Wanda Dmowska, uczniowie: Łukasz Izdebski, Adrian Rybaczuk, Andżelika Gawinkowska, Łukasz Gumienniczuk, Wiktoria Brodzik, Szymon Mlonek.
  2. IV LO im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach, opiekun: Renata Zacharczuk, uczniowie: Andżelika Tomaszewska, Filip Prokurat, Jakub Nowak.
  3. Technikum Nr 2 w ZSP Nr 2 im. M. Kopernika w Siedlcach, opiekun: Grażyna Lech, uczniowie: Zuzanna Kachniarz, Wiktoria Kieźun, Marlena Kozioł, Adrianna Poniatowska, Damian Paweł Wasiluk, Agata Stefaniuk.
  4. I Katolickie LO im. Świętej Rodziny w Siedlcach, opiekun: Anna Zalewska, uczniowie: Weronika Biardzka, Piotr Pałdyna, Weronika Geren, Kamila Borowik, Aleksandra Cabaj, Martyna Kondraciuk.
  5. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. Powstańców Warszawy z Mińska Mazowieckiego, opiekun: Barbara Korgul, Tomasz Derlatka, uczniowie: Przemysław Dworzyński, Mateusz Kuberski, Paweł Tafil, Mikołaj Szostak, Michał Szuba, Kamil Jenda.
  6. Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim, opiekun: Violetta Wileńska
  7. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie, opiekun: Angelika Dżbik, uczniowie: Michał Jabłoński, Urszula Królikowska, Agnieszka Kulik, Klaudia Jarząbek, Zuzanna Kłonica, Emilia Dziewulska.
  8. Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem, opiekun:  Dariusz Szuwara, uczniowie: Katarzyna Kiełczykowska, Kamila Jurkowska, Monika Guba, Zuzanna Tobiasz, Klaudia Wójcicka, Łukasz Hys.
  9. I LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie, opiekun: Małgorzata Jacak-Pokraka, uczniowie: Marcin Pałosak, Bartosz Kuźnia, Adam Mikulski.
  10. I LO im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Ostrołęce, opiekun: Katarzyna Zalewska, uczniowie: Kacper Bednarczyk, Szymon Gocłowski, Jakub Sulewski.
  11. I Technikum im. Tadeusza Kościuszki w Łosicach, opiekun: Grzegorz Piotrowski, uczniowie: Krystian Michaluk, Rafał Szpura, Jakub Mikiciuk.
  12. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Stanisława Reymonta w Sokołowie Podlaskim, opiekun: Joanna Arent, uczniowie: Przemysław Tartaczuk, Karol Pieńkowski, Angelika Miłobędzka.
  13. Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława St. Reymonta w Łukowie, opiekun: Iwona Pakuła
  14. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim, opiekun: Elżbieta Pieńko, uczniowie: Karolina Chodzińska, Klaudia Sokólska, Weronika Konatek, Dominik Marciniuk, Marta Matejek, Klaudiusz Mironiuk.
  15. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie, opiekun: Marianna Buźniak, uczniowie: Radosław Piątek, Adrian Stańkowski, Piotr Orłowski.
  16. Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. St. Staszica w Otwocku, opiekun: Jolanta Węgielek, uczniowie: Klaudia Maczyńska, Mateusz Romanowski, Martyna Kośmicka.
  17. I LO im. J. I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej, opiekun: Stanisław Mikołajczyk, uczniowie: Nikedem Kasperuk, Mateusz Miraszewski, Jonasz Kargulewicz, Grzegorz Lustyk, Aleksandra Koteras, Jan Caruk.
  18. Zespół Szkół im. Gen. F. Kamińskiego w Adamowie, opiekun: Justyna Wolska, uczniowie: Aleksandra Baran, Alicja Chruściel, Weronika Kaczorowska.
  19. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim, opiekun: Barbara Zaniewicz, uczniowie: Izabella Bednarczyk, Klaudia Kasprowicz, Agnieszka Wójciuk.

Dziękujemy Komisjom Konkursowym i opiekunom poszczególnych szkół za przeprowadzenie I etapu, a uczniom gratulujemy bardzo dobrych wyników i zakwalifikowania się do dalszych zmagań konkursowych.

W związku z ogłoszonym stanem epidemii w Polsce o kolejnym etapie Konkursu powiadomimy Państwa już niebawem. Proszę śledzić informacje publikowane na stronie Uczelni.