Innowacyjne oprogramowanie w uczelnianych pracowniach

31 października 2019
Businessman hand putting money coin stack growing business.

W dniu  10.10.2019 r. Collegium Mazovia podpisała umowę o współpracy z łódzkim producentem oprogramowania dla branży architektonicznej, konstrukcyjnej i instalacyjnej, firmą ArCADiasoft.

W ramach umowy ArCADiasoft udostępnia pakiet wszystkich swoich programów CAD/BIM, w pełnych wersjach, do wykorzystania w celach edukacyjnych w uczelnianych pracowniach komputerowych.

Niezależnie od umowy, każdy student i wykładowca może otrzymać nieodpłatne licencje na taki sam pakiet oprogramowania edukacyjnego. W tym celu należy wypełnić formularz, który znajduje się TUTAJ. Licencje wysyłane są drogą mailową.