Collegium Mazovia Filia w Otwocku

Rekrutacja na wszystkie kierunki studiów trwa do końca lutego 2021 r.

2021_01_22_zapisz_sie_bbialy_strz
Hand holding network
MBA Master of business administration Education concept.
2021_01_11_stater_przemienne_logo_ok

Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa – Filia w Otwocku została utworzona na podstawie decyzji Ministerstwa Nauk i Szkolnictwa Wyższego z dnia 02.12. 2019 r.

Decyzja Ministerstwa Nauk i Szkolnictwa Wyższego

Filia w Otwocku mieści się przy ul. Armii Krajowej 13, w dawnej willi Elżbieta, o powierzchni ponad 1200 m². W dwudziestoleciu międzywojennym Otwock był jednym z największych uzdrowisk nizinnych w Polsce. Uzdrowiskowy charakter miejscowości zapewniały państwowe i prywatne sanatoria, pensjonaty oraz kwatery dla kuracjuszy. Jednym z takich budynków była drewniana willa Elżbieta.

Dziś nowoczesny budynek siedziby Filii Collegium Mazovia otacza świerkowy park będący wspomnieniem uzdrowiskowych czasów. Podczas remontu zachowano również drewniane schody będące pamiątką dawnej świetności miejsca. Studiując w Otwocku można połączyć zdobywanie wiedzy z relaksem charakterystycznym dla miejsc uzdrowiskowych.

Collegium Mazovia dysponując ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku szkolnictwa wyższego podejmuje ambitne wyzwanie dzielenia się wiedzą, umiejętnościami i kompetencjami. Tworzymy miejsce przyjazne zdobywaniu wiedzy. Zapraszamy na studia do Filii w Otwocku.

2020_10_21_wladze_filii

p. o. Dziekana Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej Filia w Otwocku