Kierunki inżynierskie – Rekrutacja 2016/2017

2016_07_14_kierunki_inzynierskie

Jeśli szukasz studiów, które szybko i trafnie dopasowują się do ciągle zmieniających się warunków rynkowych. Jeśli chcesz zdobyć nie tylko zawód, ale i narzędzia do zarabiania pieniędzy na własną rękę. Ta oferta jest dla Ciebie!

Studia inżynierskie w Collegium Mazovia z zakresu budownictwa pomogą zdobyć zawód, o którym marzyłeś. Równocześnie prowadzony przez uczelnię model kształcenia praktycznego pozwoli rozszerzyć perspektywy zawodowe, a także stać się atrakcyjnym, pewnym swoich umiejętności pracownikiem lub kreatywnym i innowacyjnym przedsiębiorcą.

Właśnie ruszyła rekrutacja na studia inżynierskie na Collegium Mazovia.
Nie czekaj i sprawdź, jak zostać studentem naszej uczelni.

Chcesz poznać szczegóły oferty studiów inżynierskich – kliknij tutaj:

right  Budownictwo

UWAGA! Dla naszych przyszłych studentów przygotowaliśmy system promocji i ulg, a także stypendia dostępne już od pierwszego semestru studiów. Sprawdź koniecznie, jak możesz z nich skorzystać.

Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel.: 25 633-30-32 wew. 88.