Kolejny Bal Karnawałowy za nami!

12 lutego 2018
Businessman hand putting money coin stack growing business.

Bal Karnawałowy w „Misiu” stał się naszą coroczną tradycją. Atrakcja ta jest bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Dzień balu to dzień niezwykły, często wyczekiwany i przygotowywany przez wiele tygodni. Po długich oczekiwaniach nasi milusińscy w końcu mogli w nim uczestniczyć!

W dniu 10.02.2018r. w Niepublicznym Klubie Dziecięcym Miś, odbył się wspaniały bal, na którym gościliśmy kolorowe postacie. Dostrzec można było wśród nich bohaterów znanych bajek, wróżki, królewny, pszczółki, super bohaterów, piratów, policjantów… i wiele wiele innych.

Sala Klubiku wyglądała bajecznie i kolorowo, przystrojona pięknymi serpentynami i balonami. Na sali podczas zabaw robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po tańcach przyszedł czas na spotkanie z wyjątkowym gościem- Świętym Mikołajem, który obdarował dzieci prezentami.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Na pamiątkę pozostały nam cudowne zdjęcia.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.