Komunikat w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się zachorowań na COVID-19

13 marca 2020

W trosce o bezpieczeństwo pracowników i studentów Rektor Collegium Mazovia w dniu 11 marca 2020 roku wydała zarządzenie w sprawie zasad zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 w Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkole Wyższej.

Prosimy o zapoznanie się z treścią tego zarządzenia – kliknij

Wstrzymano do odwołania:

• wyjazdy sÅ‚użbowe (krajowe i zagraniczne) pracowników i studentów uczelni,
  • przyjazdy goÅ›ci zagranicznych,
  • kwaterowanie nowych osób w domu akademickim,
  • wszystkie imprezy i wydarzenia organizowane na uczelni,
  • dziaÅ‚alność Biblioteki i Niepublicznego Klubu DzieciÄ™cego MiÅ›

Zawieszono w dniach od 12 do 25 marca 2020 roku prowadzoną w uczelni działalność dydaktyczną.

Wprowadzono obowiÄ…zek:

• ograniczenia do minimum bezpoÅ›rednich kontaktów pracowników i studentów,
  • wykorzystania w komunikacji kontaktów telefonicznych, korespondencji mailowej, przekazywania dokumentów w formie elektronicznej i papierowej,
  • informowania o podejrzeniu zachorowania wywoÅ‚anego prze wirus SARS-CoV-2, kontakcie z osobÄ… zakażona lub objÄ™cia kwarantannÄ….

Ważne informacje:

• W celu zapobiegania rozprzestrzenianiu siÄ™ COVID-19 w dniach 14-15 marca 2020 r. oraz 21-22 marca 2020 r. uczelnia jest nieczynna. Nauczycieli akademickich i studentów prosimy o kontakt mailowy:

dydaktyka@mazovia.edu.pl – w sprawach dotyczących dydaktyki

dziekanat@mazovia.edu.pl – w sprawach studenckich

kwestura@mazovia.edu.pl- w sprawach dotyczących kadr, płac, stypendiów

projekty@mazovia.edu.pl – w sprawach projektowych

ckp@mazovia.edu.pl – w sprawach kształcenia podyplomowego

• Do dnia 31 marca 2020 r. wydÅ‚użono termin przyjmowania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego, stypendium specjalnego dla osób niepeÅ‚nosprawnych oraz stypendium rektora. WypeÅ‚nione i podpisane wnioski wraz z zaÅ‚Ä…cznikami prosimy przesyÅ‚ać pocztÄ… na adres uczelni: Collegium Mazovia; 08-110 Siedlce ul. SokoÅ‚owska 161.
  • Elektroniczne legitymacje studenckie, których ważność zostaÅ‚a potwierdzona w pierwszym semestrze roku akademickiego 2019/2020, zachowujÄ… ważność do dnia 31 maja 2020 r., bez koniecznoÅ›ci potwierdzania ich ważnoÅ›ci.

W związku z zagrożeniem koronawirusem prosimy o śledzenie aktualnych wytycznych na stronach: