Konkurs dla studentów „Podatkowi Liderzy”

3 listopada 2020
2020_11_03_starter_konkurs_us1

Szanowni Studenci!

Miło nam poinformować, że Ministerstwo Finansów organizuje konkurs pt.: „ Podatkowi Liderzy”, w którym nagrodą jest 16 płatnych staży.

„Podatki w czasie pandemii” to temat pracy konkursowej VIII edycji konkursu „Podatkowi liderzy”.
Studenci i absolwenci kierunków prawniczych i ekonomicznych przedstawią swój pomysł na zmiany systemu podatkowego, które mogą ułatwić firmom dostosowanie do zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej.

Na najlepszych czeka 16 płatnych staży w Ministerstwie Finansów.

Termin składania dokumentów upływa 29 listopada 2020 r.

• Do wygrania jest płatny staż w MF (wynagrodzenie miesięczne 3000 zł)
  • Staż trwa 1 miesiąc z możliwością przedłużenia o 2 miesiące (łącznie max. 3 miesiące)
  • Staż będzie można realizować od 1.02.2021-30.09.2021.

Jak wygląda proces rekrutacyjny? Zajrzyj tutaj.

Link do ogłoszenia na stronie MF:

AKCELERATOR_Podatkowi_Liderzy_PLAKAT