Młodzież z II LO w Sokołowie Podlaskim w Collegium Mazovia

9 marca 2020
Businessman hand putting money coin stack growing business.

W dniu 5 marca br. na naszej Uczelni gościliśmy młodzież z klasy medyczno – sportowej II LO w Sokołowie Podlaskim.

Na wstępie uczniowie w towarzystwie swoich opiekunów wysłuchali prezentacji o Uczelni, którą przeprowadził kierownik Biura Karier i Promocji – mgr Sebastian Klocek. W kolejnej części spotkania dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego – mgr Monika Orzełowska przedstawiła szeroki wachlarz możliwości, jaki daje zawód pielęgniarki oraz opowiedziała jak wygląda ,,od kuchni” proces studiowania na naszej Uczelni.

Uczniowie zapoznali się z naszą najnowszą ofertą edukacyjną, dowiedzieli się o nowych, a także unikatowych kierunkach studiów oraz dostali informatory i gadżety promocyjne.

Podczas zwiedzania kampusu młodzież zobaczyła jak wygląda Biblioteka CM, Laboratoria Budowlane, nowoczesne Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej, Laboratorium Metod Profilaktycznych Fizjoterapii oraz wiele innych pracowni będących na wyposażeniu uczelni.

To pierwsza wizyta kandydatów z Sokołowa Podlaskiego. Cieszymy się, że z roku na rok wzrasta zainteresowanie naszą Uczelnią.