Nabór kandydatów na stanowisko „Pacjent Standaryzowany”

20 lutego 2020
Businessman hand putting money coin stack growing business.

Głównym celem projektu jest  wsparcie procesu kształcenia studentów,  poprzez włączenie Pacjentów Standaryzowanych do zajęć symulacyjnych, ćwiczeń oraz egzaminów praktycznych OSCE.

Udział osoby, która umiejętnie odegra objawy  danej choroby, pozwoli  studentom na rozwój kompetencji zarówno medycznych, jak  i komunikacyjnych.

Kim jest Pacjent Standaryzowany?

Pacjent standaryzowany to osoba potrafiąca  w sposób realistyczny  odtworzyć  historię przebiegu danej choroby, demonstrując fizyczne i emocjonalne symptomy choroby prawdziwego pacjenta.

Osoby, z którymi podejmiemy współpracę, zostaną przeszkolone, by samodzielnie mogły odgrywać zachowania, objawy, reakcje emocjonalne pacjentów.

Kto może zostać Pacjentem Standaryzowanym?

Zapraszamy osoby, które ukończyły 18 lat, posiadają co najmniej średnie wykształcenie i mają zdolności aktorskie.

Dokumenty zgłoszeniowe:

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 9 marca 2020 r.

FE_POWER_poziom_pl_kolor_mazowia_poziom_flagarp