Nasze Koło Naukowe na uroczystości z okazji Dnia Pielęgniarki i Położnej

16 maja 2018
Businessman hand putting money coin stack growing business.
 Share on FacebookPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Dnia 25 kwietnia 2018 r., na zaproszenie  pani Hanny Sposób – przewodniczącej OIPiP,  mieliśmy zaszczyt wziąć udział w spotkaniu zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Dnia Położnej.

Z tej okazji Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Siedleckiego zorganizowała konferencję pt. „Wybrane zagadnienia dotyczące realizacji świadczeń zdrowotnych i prawa medycznego”. Wydarzenie miało charakter naukowo – integracyjny. Naszą uczelnię reprezentowała pani rektor dr Bożena Piechowicz, dr Anna Jeznach, dr Jolanta Golach oraz opiekun Koła mgr Aneta Dmowska – Pycka wraz ze studentami.

Mieliśmy możliwość wysłuchania ciekawych prelekcji na temat oceny stanu zdrowia dziecka, żywienia w chorobie nowotworowej oraz ochrony danych osobowych w świetle nowych przepisów prawnych. Udział w konferencji wzbogacił naszą wiedzę medyczną. Prelegenci przekazali również niezwykle cenne i  praktyczne wskazówki zawodowe.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy być w tym dniu ze środowiskiem pielęgniarek i położnych, do którego chcemy wkrótce dołączyć jako nowi adepci zawodu. To była wspaniała uroczystość, interesujące wykłady oraz przemiłe spotkanie w gronie zawodowym.

mgr. Aneta Dmowska-Pycka

Galeria: