Nieodpłatne porady prawne dla studentów Collegium Mazovia

28 października 2018
Businessman hand putting money coin stack growing business.

UWAGA STUDENCI
Zapraszamy do skorzystania z nieodpłatnych porad prawnych udzielanych przez wieloletniego wykładowcę Uczelni, adwokat Małgorzatę Staręgę Ruśkowską.

2018_10_25_p__ruskowska_m
Pani mecenas od 20 lat zaznajamia studentów naszej Uczelni z tajnikami prawa. Posiada 25 – letnie doświadczenie adwokackie. Od 1993 roku prowadzi własną kancelarię adwokacką. Indywidualne podejście do każdej sprawy, pełen profesjonalizm oraz obycie w każdym temacie gwarantuje skuteczną pomoc.
Aby uzyskać poradę wystarczy przyjść na dyżur i okazać legitymację studencką. Ważne, aby zabrać ze sobą dokumentację sprawy.

Osoby zainteresowane zapraszamy w każdą sobotę na zjeździe Wydziału Nauk Stosowanych w godzinach 13:30 – 16:00 do pokoju A2-004.