Nowy wzór dyplomów ukończenia studiów w Collegium Mazovia!

2 października 2020
2020_12_07_nowy_wzor_Dyplomu_slajder

Nowy rok akademicki rozpoczynamy wprowadzeniem indywidualnego, zadedykowanego tylko i wyłącznie Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkole Wyższej, wzoru dyplomu ukończenia studiów wyższych!

Na posiedzeniu w dniu 16 września 2020 r.  Senat Collegium Mazovia zatwierdził nowy wzór dyplomów ukończenia studiów wyższych oraz świadectwa ukończenia studiów podyplomowych. Nowy wzór dyplomów obowiązuje od 1 października 2020 r.

Zmiana wzoru dyplomu wynika ze zmian w prawie. Nowy dyplom nie tylko zyskał unikatową szatę graficzną, ale przede wszystkim cały szereg zabezpieczeń przed fałszerstwem. Dyplom jest dokumentem publicznym i zanim powstał przeszedł całą skomplikowaną procedurę zaczynając od projektu, poprzez akceptację Zespołu do spraw opracowania wzoru dyplomów w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, zatwierdzenie na Senacie Collegium Mazovia, aż po wydruk numerowanych blankietów w certyfikowanej drukarni.

StworzyliÅ›my go z myÅ›lą znajdujÄ…cą odzwierciedlenie w misji Uczelni: „WiodÄ…cym zadaniem Uczelni jest kreowanie elit spoÅ‚ecznych, zdolnych do ksztaÅ‚cenia ustawicznego, przedsiÄ™biorczych, mobilnych i przejawiajÄ…cych troskÄ™ o dobro i interesy kraju, upowszechniajÄ…cych w swoim Å›rodowisku wiedzÄ™ i postawy obywatelskie.”

Zapraszamy do zapoznania się ze wzorami dyplomów na BIP Collegium Mazovia.