O zdrowiu w Siedlcach

18 stycznia 2019
Businessman hand putting money coin stack growing business.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji pn.: „Razem dla zdrowia.” Debata na temat roli samorządu lokalnego w opiece zdrowotnej, która odbędzie się w dniu 24.01.2019 r. (godz. 13:00-16:00) w Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach, ul. Sokołowska 161A.

Patronat honorowy nad konferencją objęli:

• Przewodniczący Senackiej Komisji Zdrowia Senator RP Waldemar Kraska
  • Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

Współorganizatorami konferencji są:

• Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa
  • Instytut Ochrony Zdrowia
  • Wschodnia Izba Gospodarcza
  • Fundacja Świętych Joachima i Anny

Wydarzenie jest adresowane do przedstawicieli władz samorządowych z powiatów siedleckiego, mińskiego, łukowskiego, garwolińskiego, sokołowskiego, wołomińskiego, otwockiego, ostrowskiego, węgrowskiego.

Celem konferencji pn.: „Razem dla zdrowia – debata na temat roli samorządu lokalnego w opiece zdrowotnej” będzie zapoznanie uczestników z aktualnym i dynamicznie zmieniającym się zapotrzebowaniem na usługi zdrowotne w odniesieniu do sytuacji demograficznej, przedstawienie zagadnienia profilaktyki i promocji zdrowia, jako działań długoterminowych, starannie zaplanowanych na rzecz poprawy życia mieszkańców społeczności lokalnych z uwzględnieniem stanu wykonania badań profilaktycznych na terenie Mazowsza i Lubelszczyzny.