Podopieczni i wykładowcy z Ayiti College w Collegium Mazovia

28 czerwca 2019
Businessman hand putting money coin stack growing business.

W dniu 25 czerwca br. na naszej Uczelni gościliśmy grupę przedstawicieli Ayiti College.

Na wstÄ™pie mÅ‚odzież w towarzystwie swoich opiekunów dr Sean Cormiera, Gaia Stecher – Lecturer HM program director oraz Anny Seretny - dyrektora programu wysÅ‚uchaÅ‚a prezentacji o Uczelni, którÄ… przeprowadziÅ‚a rektor Collegium Mazovia – dr. Bożena Piechowicz.

Uczniowie zapoznali się z naszą najnowszą ofertą edukacyjną, dowiedzieli się o nowych, a także unikatowych kierunkach studiów oraz dostali informatory i gadżety promocyjne. Podczas zwiedzania kampusu młodzież zobaczyła jak wygląda Biblioteka CM, Laboratoria Budowlane, nowoczesne Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej, Laboratorium Metod Profilaktycznych Fizjoterapii oraz wiele innych pracowni będących na wyposażeniu uczelni.

To pierwsza wizyta kandydatów z Ameryki Środkowej. Cieszymy się, że z roku na rok wzrasta zainteresowanie naszą Uczelnią wśród kandydatów zagranicznych. Dzięki takim inicjatywom goście z zagranicy, po powrocie do swoich krajów, mają zachęcać znajomych do wybierania Collegium Mazovia.

Galeria: