Podpisaliśmy kolejną umowę z zagraniczną uczelnią w ramach Programu ERASMUS+

30 grudnia 2018

W grudniu 2018 roku władze Uczelni podpisały umowę na wymianę międzynarodową w ramach programu Erasmus+ z University of Economics – Varna w Bułgarii.
Porozumienie to pozwoli studentom kierunków finanse i rachunkowość oraz ekonomia wyjechać na studia do tej Uczelni. Nie tylko studenci mają możliwość rozwoju swoich kompetencji za granicą. Taką szansę mają również nauczyciele akademiccy oraz pracownicy administracyjni Collegium Mazovia, którzy mogą wyjechać do Uczelni partnerskiej w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych bądź odbycia szkolenia.
Więcej informacji o programie oraz wykaz wszystkich Uczelni partnerskich w zakładce Erasmus+.

Zachęcamy do wzięcia udziału w programie!

Osoby zainteresowane wyjazdem proszone sÄ… o kontakt z Koordynatorem Erasmus+ Collegium Mazovia:
Karolina Urban
kurban@mazovia.edu.pl
tel. 25 633 30 32 wew. 11
pokój A1-015 (Biuro Rektora)