Podpisaliśmy list intencyjny z PGE Ventures

18 października 2018
Starter

Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa podpisała list intencyjny z PGE Ventures.

17 października 2018 roku Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa podpisała List Intencyjny z PGE Ventures Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Jednym z celów współpracy jest podjęcie rozmów w zakresie zaangażowania PGE Ventures do II edycji Forum oraz organizacji warsztatów z przedsiębiorczości w ramach biznesowej aktywizacji studentów Collegium Mazovia.

W ramach działalności i realizacji misji społecznej PGE Ventures przedstawiło bezpłatną ofertę prowadzenia warsztatów z wiedzy o rynku Venture Capital i szeroko pojętej przedsiębiorczości. Celem tych działań będzie biznesowa aktywizacja studentów, w tym podniesienie świadomości młodych ludzi w zakresie budowy własnych przedsiębiorstw opartych o innowacje i kreatywne myślenie o biznesie.

W imieniu instytucji swoje podpisy złożyli dr Bożena Piechowicz – Rektor Collegium Mazovia oraz Piotra Czaka – Prezesa Zarządu PGE Ventures.

Galeria: