Przedłużona rekrutacja na studia i praktyki za granicą!

9 maja 2019
2019_05_06_erasmus_zmiana_daty_starter

Studencie! Chcesz zdobyć międzynarodowe doświadczenie w zagranicznej uczelni/instytucji i pochwalić się nim w CV? Zgłoś się do Koordynatora Erasmus+, weź udział w rekrutacji i ruszaj w drogę!

Rekrutacja na wyjazdy na studia na semestr zimowy trwa do 18 maja 2019 r.

Rekrutacja na wyjazdy na praktyki ma charakter ciągły do wyczerpania limitów miejsc!

Dla kogo?

• dla studentów – studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich prowadzonych w formie stacjonarnej i niestacjonarnej
  • dla absolwentów – wyjazd może odbyć się w ciągu 12 miesięcy po ukończeniu studiów, należy wziąć udział w rekrutacji podczas ostatniego roku studiów.

Jak długo?

• wyjazdy od 2 do 12 miesięcy

Za ile?

• stypendium nawet do 600 EUR miesięcznie.

Gdzie?

Uczelnie partnerskie

Oferty praktyk – Student może skorzystać z ofert praktyk w instytucjach, z którymi Collegium Mazovia nawiązało współpracę lub znaleźć samemu instytucję przyjmującą na praktyki

Więcej informacji u Koordynatora Erasmus+ Collegium Mazovia:

Karolina Urban
kurban@mazovia.edu.pl / erasmus@mazovia.edu.pl
tel. 25 633 30 32 wew. 11
pokój A1-015 (Biuro Rektora)

ZAINWESTUJ W SIEBIE! WYJEDŹ NA ERASMUSA!