Serdeczne Mazowsze z Collegium Mazovia

16 września 2019
Businessman hand putting money coin stack growing business.

14 września br. na Skwerze Tadeusza Kościuszki w Siedlcach odbył się piknik kulturalno-promocyjny „Serdeczne Mazowsze” zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Piknik był skierowany do rodzin z dziećmi, które mogły wziąć udział  m.in. w licznych konkursach, warsztatach dla dzieci czy grach terenowych i strefach wypoczynku. Zwieńczeniem pikniku był pokaz filmu familijnego w kinie plenerowym.

Na pikniku nie mogło zabraknąć również Collegium Mazovia! Nasze studentki z Koła Naukowego Studentów Pielęgniarstwa CM mierzyły ciśnienie, poziom cukru czy saturację wszystkim zainteresowanym odwiedzającym nasze stanowisko. Pogoda dopisała i odwiedzający również. Dziękujemy za zaufanie ;)

Galeria fotografii: