Szansa na pracę dla studentów Mazovii

21 marca 2016
2016_03_14_rprudential

Szukasz  swojej zawodowej ścieżki? Myślisz o zmianie? Biuro Karier oraz PRUDENTIAL Polska sp. z o.o. zapraszają studentów Collegium Mazovia na „Seminarium kariery – PRZYJDŹ, SPRÓBUJ I ZBUDUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ”.

Już 2 kwietnia br. w godzinie 11:35 w siedzibie Collegium Mazovia w Siedlcach przy ul. Sokołowskiej 161 (sala A3-014) rozpocznie się spotkanie z przedstawicielami PRUDENTIAL Polska sp. z o.o. Seminarium poprowadzą doświadczeni pracownicy – Kuba Witczak – Menedżer ds. rekrutacji oraz Tomasz Kiełczewski – Dyrektor Oddziału PRUDENTIAL Polska Sp. z o.o. w Białymstoku.
Zapisy osób chętnych do wzięcia udziału w seminarium poprzez formularz rejestracji on-line.
Tuż po zakończeniu seminarium około godziny 13:30 osoby zainteresowane współpracą z Prudential mogą wziąć udział w indywidualnych konsultacjach oraz złożyć dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny). Godzinne konsultacje przeprowadzi Danuta Bednarzak – Menedżer Zespołu w Siedlcach – tel. 510 027 587, e-mail: danuta.bednarzak@pru-konsultant.pl

Sylwetka pracodawcy
PRUDENTIAL to wiodąca marka na rynku ubezpieczeń. Firma powstała w 1848 roku w Londynie. Zapewnia bezpieczeństwo finansowe ponad 24 milionom klientów na całym świecie. Przez ponad 165 lat jest w gronie najlepszych na świecie firm ubezpieczeniowych. Jest innowacyjną firmą, która nie boi się nowych rozwiązań i charakteryzuje się niezwykłą dynamiką rozwoju. Gwarancją  sukcesu  PRUDENTIAL są talenty, ambicje i zaangażowanie  pracowników.
Strona internetowa pracodawcy: www.prudential.pl