Szkolenie dla studentów uczelni zapoznające z metodami symulacji

9 grudnia 2020
Businessman hand putting money coin stack growing business.

Zapraszamy studentów do rekrutacji na bezpłatne “Szkolenia dla studentów uczelni zapoznające z metodami symulacji”.

ogłasza nabór studentów z kierunku pielęgniarstwa na “Szkolenia dla studentów uczelni zapoznające się z metodami symulacji”.

W celu przygotowania studentów do udziału w zajęciach prowadzonych metoda symulacji medycznych odbędą się szkolenia w ramach symulacji niskiej wierności, pośredniej wierności, wysokiej wierności oraz zapoznające z metodą egzaminów OSCE.

Szkolenia przeprowadzone będą w salach Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej podczas, których zostaną wdrożone/sprawdzone scenariusze symulacyjne.

Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń!

Zakwalifikowanie uczestnika następuje po spełnieniu kryteriów:

1. Kryterium merytoryczne motywujące średnia arytmetyczna ocen za poprzedni semestr, a w przypadku studentów I semestru średnia arytmetyczna ocen ze świadectwa maturalnego wg następujących wag punktowych: – ocena powyżej 4,5 – 5 pkt, ocena w przedziale 4,0 – 4,5 – 3 pkt, ocena poniżej 4,0 – 1 pkt.
  1. Kryterium premiujące – członkostwo w studenckich kołach naukowych – 2 pkt.
  2. Kryterium premiujące – osoby z niepełnosprawnościami – 5 pkt.

Chętne osoby zapraszamy do rejestracji.

Prosimy o wypełnienie dokumentacji zgłoszeniowej wraz z zaświadczeniem o średniej ocen i osobiste dostarczenie do Biura Projektu, pok.  A1-024 w godzinach 8:00-15:0, tel. 25 633 30 32 wew. 44, 41.

Rekrutacja trwa do dnia 20.12.2020  r.

Załączniki:

FE_POWER_poziom_pl_kolor_mazowia_poziom_flagarp