Uniwersalna oferta studiów praktycznych! Rekrutacja 2015/2016

2 czerwca 2015
2015-06-01-starter-ekonomia_0

Jeśli szukasz studiów, które szybko i trafnie dopasowują się do ciągle zmieniających się warunków rynkowych. Jeśli chcesz zdobyć nie tylko zawód, ale i narzędzia do zarabiania pieniędzy na własną rękę, czy to na giełdzie, czy na rynkach finansowych… ta oferta jest dla Ciebie!

Studia z zakresu ekonomii oraz finansów i rachunkowości pomogą Ci rozwinąć umiejętności analitycznego myślenia i planowania, a także zaznajomią Cię z najnowszym oprogramowaniem księgowym i niuansami prawa.

Właśnie ruszyła rekrutacja na studia pierwszego oraz drugiego stopnia na Collegium Mazovia.
Nie czekaj i sprawdź, jak zostać studentem naszej uczelni.

Chcesz poznać szczegóły oferty – kliknij tutaj:

ekonomia I stopnia,

ekonomia II stopnia,

finanse i rachunkowość

UWAGA! Dla naszych przyszłych studentów przygotowaliśmy system promocji i ulg. A także stypendia dostępne już od pierwszego semestru studiów. Sprawdź koniecznie, jak możesz z nich skorzystać.

Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel.: 25 633-30-32 wew. 88.