XIV Siedleckie Targi Pracy za nami.

14 czerwca 2017
 Share on FacebookPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Ponad 50 wystawców oferujących ponad tysiąc ofert pracy. 10 czerwca w Powiatowym Urzędzie Pracy w Siedlcach odbyły się XIV Siedleckie Targi Pracy.

Pomimo ciepłej i słonecznej soboty na targi odbywające się w siedzibie siedleckich urzędów pracy przyszło bardzo wiele osób chcących poznać ofertę lokalnych i regionalnych pracodawców. Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia sobie bezpłatnie zdjęcia do CV lub wzięcia udziału w kursie na napisanie profesjonalnego CV.

Oferty były różne: – praca w branży IT, księgowości, praca dla spawaczy, sprzedawców czy oferty sezonowe – powiedziała Ewa Marchel, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Siedlcach. Do wstąpienia w szeregi swoich formacji zachęcały również służby mundurowe m.in. Policja, Służba Więzienna czy Straż Miejska.

Wśród stoisk swój punkt miała także Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa. Pracownicy uczelni odpowiadali na pytania dotyczące głównie planowania dalszego kształcenia i kariery zawodowej z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji oraz rozdawali broszury i ulotki informacyjne z aktualną ofertą edukacyjną.

Targi, które odbyły się 10 czerwca w Siedlcach, zorganizowali: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach, siedlecka filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach oraz Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach.

Galeria: