Zakończyły się eliminacje do III Forum Młodych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia

6 marca 2020
Businessman hand putting money coin stack growing business.

Blisko 500 uczniów szkół ponadpodstawowych z naszego regionu przystąpiło do eliminacji szkolnych w III Forum Młodych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia.

I etap III Forum Młodych – Przedsiębiorcza Polska Wschodnia mamy już za sobą. W piątek, 6 marca uczniowie z 19 szkół ponadpodstawowych naszego regionu przystąpili do eliminacji szkolnych. W swoich szkołach, pod okiem Szkolnych Komisji Konkursowych, odpowiadali na 30 pytań testowych zawartych w quizie szkolnym oraz rozwiązywali przygotowane zadania z treścią.

Na protokoły Szkolnych Komisji Konkursowych oraz najlepsze prace, Organizatorzy Konkursu oczekują do 16 marca 2020r.

Ogłoszenie listy uczestników fazy projektowej Konkursu poznamy do 27 marca 2020r., po zatwierdzeniu otrzymanych wyników i protokołów Szkolnych Komisji Konkursowych.

Informacje o zadaniach czekających na uczestników kolejnej fazy Konkursu, zostaną opublikowane na naszej stronie oraz zostaną przekazane do szkół pocztą tradycyjną.

Zgodnie z naszymi zapowiedziami, publikujemy klucz rozwiązań do zadań z pierwszego etapu.