Zapisz się! Rusza szkolenie specjalizacyjne dla pielęgniarek i pielęgniarzy

27 sierpnia 2020

Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia informuje o otwarciu zapisów na szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego.

W dniu 24 października 2020 r. rozpoczną się w Collegium Mazovia zajęcia na szkoleniu specjalizacyjnym w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego.

Zainteresowane uczestnictwem pielęgniarki i pielęgniarzy prosimy o bezzwłoczne rejestrowanie się w systemie SMK.

Osoby zainteresowane ukończeniem specjalizacji w danej dziedzinie, a nieposiadające wymaganych kursów specjalistycznych, zapraszamy do kontaktu z Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia pod numerem telefonu:

Dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego mgr Monika Orzełowska,

lub 25 633 30 32 wew. 43

Jednocześnie informujemy, że prowadzimy nabór na pozostałe specjalizacje znajdujące się w ofercie Centrum w SMK.  Kształcenie zostanie uruchomione po zebraniu odpowiedniej liczby zainteresowanych.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty szkoleniowej Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia. Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie w kształceniu podyplomowym pielęgniarek i położnych zapewnia wysoki poziom świadczonych usług edukacyjnych. Potwierdzają to dotychczasowe wyniki zdawalności egzaminu państwowego przez naszych uczestników, które wynoszą 100%.

Przed Państwem prezentacja oferty Centrum Kształcenia Podyplomowego. Zapraszamy na film:

2020_06_15_haslo_szkolenia_dla_pielgniarek_logo_poziom