Zapisz się! Ruszają nowe kursy specjalistyczne dla pielęgniarek i położnych.

17 listopada 2020

Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia informuje o otwarciu zapisów na kursy specjalistyczne:

• Wywiad i badania fizykalne – WiBF rozpoczÄ™cie 16 stycznia 2021 r.
  • Resuscytacja krążeniowo-oddechowa – RKO rozpoczÄ™cie 30 stycznia 2021 r.
  • Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego u dorosÅ‚ych – EKG rozpoczÄ™cie 30 stycznia 2020 r.

Osoby zainteresowane ukończeniem kursu, zapraszamy do kontaktu z Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia pod numerem telefonu:

Dyrektor Centrum KsztaÅ‚cenia Podyplomowego – mgr Monika OrzeÅ‚owska,

lub 25 633 30 32 wew. 43

Zainteresowane uczestnictwem pielęgniarki i położne prosimy o bezzwłoczne rejestrowanie się w systemie SMK.

Jednocześnie informujemy, że prowadzimy także nabór na specjalizacje znajdujące się w ofercie Centrum w SMK.  Kształcenie zostanie uruchomione po zebraniu odpowiedniej liczby zainteresowanych.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty szkoleniowej Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Mazovia. Posiadane przez nas wieloletnie doświadczenie w kształceniu podyplomowym pielęgniarek i położnych zapewnia wysoki poziom świadczonych usług edukacyjnych. Potwierdzają to dotychczasowe wyniki zdawalności egzaminu państwowego przez naszych uczestników, które wynoszą 100%.

Link do artykułu:

Centrum Kształcenia Podyplomowego CM – ponownie 100%!

Przed Państwem prezentacja oferty Centrum Kształcenia Podyplomowego. Zapraszamy na film:

2020_06_15_haslo_szkolenia_dla_pielgniarek_logo_poziom