Zapraszamy na V Jubileuszową Krajową Konferencję Naukową

17 stycznia 2019
Businessman hand putting money coin stack growing business.

W dniach 11 – 12 października 2019 roku w Janowie Podlaskim odbędzie się V Jubileuszowa Krajowa Konferencja Naukowa pt. „Żywienie – aktywność fizyczna – promocja zdrowia w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym”.

Organizatorami Konferencji są:

• Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu AWF w Białej Podlaskiej,
  • Wydział Nauk o Zdrowiu Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej w Siedlcach

Honorowy Patronat nad Konferencją objęło Towarzystwo Nauk Żywieniowych.

Konferencja skierowana jest do pracowników naukowo-dydaktycznych kultury fizycznej, ochrony zdrowia, dietetyków oraz osób zajmujących się turystyką zdrowotną.

Tematyka obrad konferencji obejmuje:

• żywienie człowieka,
  • aktywność fizyczną,
  • promocję zdrowia.

Szczegółowe informacje dostępne w KOMUNIKACIE

W imieniu organizatorów bardzo serdecznie Państwa zapraszam na niezwykłe doznania zarówno naukowe jak i historyczne.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Konferencji proszone są o przesłanie zgłoszenia na załączonym formularzu pocztą elektroniczną na adres e-mail: jan.czeczelewski@awf-bp.edu.pl

KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA W KONFERENCJI

dr hab. prof. AWF Jan Czeczelewski
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego