Zapraszamy na X Ogólnopolską Studencką Konferencję Naukową (on-line)

21 kwietnia 2021
2021_04_21_x_ogolnpolska_konferencja_naukowa11

22 kwietnia rozpocznie się X Ogólnopolska Studencka  Konferencja Naukowa (on-line) pt. „Badania naukowe studentów w trosce o teraźniejszość i przyszłość”. Zapraszamy do uczestnictwa!

Celem konferencji jest zaprezentowanie wyników badań przeprowadzonych przez studenckie koła naukowe oraz studentów niezrzeszonych. Podjęta inicjatywa ma na celu potwierdzenie znaczenia działalności naukowej studentów dla teraźniejszego i przyszłego świata. Ma stanowić zachętę dla kolejnych pokoleń do aktywności badawczej i kreowania praktyki zawodowej opartej na dowodach naukowych.
Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji.

Organizatorami tego przedsięwzięcia jest Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku.

Ze względu na tematykę prezentacji wydarzenie podzielono na trzy moduły, które będą równolegle transmitowane w uczelnianych kanałach YouTube. Dokładnie o godzinie 9:00 konferencję otworzy prof. Maciej Słodki – Rektor Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku, którego wystąpienie będzie transmitowane równolegle we wszystkich trzech kanałach. Następnie, uczestnicy zostaną skierowani do swoich sesji tematycznych. Podczas konferencji wygłoszonych zostanie ponad 50 referatów.

SESJE KONFERENCJI

MODUŁ NAUK O ZDROWIU – PIELĘGNIARSTWO, LEKARSKI
(godz. 9:00-15:00) – 18 referatów (prezentacji)

MODUŁ NAUK O ZDROWIU – POŁOŻNICTWO, FIZJOTERAPIA, DIETETYKA, KOSMETOLOGIA