Niepubliczny Klub Dziecięcy „Miś” już od roku w Collegium Mazovia.

4 stycznia 2018
2017_12_21_stater_mis
 Share on FacebookPin on PinterestEmail this to someonePrint this page

Niepubliczny Klub Dziecięcy „Miś” rozpoczął swoją działalność w styczniu 2017 roku. Został wpisany do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych działających na terenie Miasta Siedlce. Główną opiekę nad Klubem sprawuje Prezydent Miasta Siedlce.

Zapraszamy dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Jeżeli dziecko nie zostało objęte obowiązkiem przedszkolnym wówczas do 4 lat. Opieka w Klubiku sprawowana jest od godziny 7.00 do 17.00. Grupa licząca nie więcej, niż 15. dzieci. Do dyspozycji maluszków są kolorowe sale. Dzieci mają zapewniony ciepły posiłek. Opiekę nad grupą pełnią 2 doświadczone opiekunki.

Edukacja pozytywna stanowi idealne warunki dla rozwoju i funkcjonowania naszych milusińskich. Opiekując się dziećmi staramy się pielęgnować je, chronić oraz edukować przez zabawę. Każdego dnia dzieci mają zapewnione zajęcia ogólnorozwojowe.  Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra zapewni każdemu dziecku doskonałą opiekę i wspaniałą zabawę, a przede wszystkim bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój. Panie pełniące opiekę nad najmłodszymi ukończyły kwalifikacje z zakresu studiów pedagogicznych z/s edukacji wczesnoszkolnej z wychowaniem przedszkolnym.

Najważniejszym celem dla nas jest aby dzieci czuły się u nas jak w domu. Każde dziecko jest traktowane z należytym mu szacunkiem i uwagą. Najlepszą rekomendacją naszego Klubiku są opinie Rodziców i Opiekunów naszych podopiecznych.

Osoby zainteresowane zapisem swoich dzieci do Klubiku prosimy o kontakt z kierownik Klubu mgr Anną Borkowską pod numerem telefonu 512 326 512.

mgr. Anna Borkowska
Kierownik Klubu