Zmiana na stanowisku kwestora Collegium Mazovia

1 lipca 2020
2020_07_01_kwestor_foto_stater2

Podziękowania za wspólne 15 lat!

Po 15 latach nastąpiła w naszej Uczelni zmiana na stanowisku kwestora. W uczelni niepublicznej, działającej w warunkach rynkowych, jest to funkcja kluczowa. Fundamentem naszej uczelni są zaangażowani ludzie pozostający z nami na stałe. Podejmujemy jednak wyzwania zmian, gdy są obustronne korzystne, ze względu na rozwój zawodowy i organizacyjny.

Chciałbym szczególnie podkreślić piętnastoletni dorobek i wkład pani Edyty Kornilak w rozwój uczelni i szereg inicjatyw, związanych z utworzeniem biura rachunkowego CM i realizacją dziesiątków projektów z dofinansowaniem.

Bardzo dziękuję za wzajemne zaufanie i dobrą pracę. Składam też najserdeczniejsze życzenia sukcesów zawodowych w przyszłości.

Od 1 lipca funkcję kwestora obejmuje pani Grażyna Bednarczyk, dotychczasowy zastępca kwestor i wieloletni pracownik uczelni i nauczyciel akademicki. Dzięki przyjęciu funkcji przez panią Grażynę Bednarczyk, zmiana organizacyjna nie wpłynie na bieżącą działalność Kwestury.

g

Życzę Pani Kwestor sukcesów.

Mariusz Szabłowski

Kanclerz Collegium Mazovia