Certyfikowane, bezpłatne szkolenia dla personelu pielęgniarskiego

16 lutego 2022
2022_02_15_bezplatne_szkolenie_opieka_w_domu_starter_last

Szanowni Państwo,

W ramach współpracy Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Mazovia z Fundacją TZMO „Razem Zmieniamy Świat” zapraszam na certyfikowane, bezpłatne szkolenia dla personelu pielęgniarskiego pracującego w domu pacjenta.

• 24.02.2022 godz. 18:30  – Komunikacja alternatywna i wspomagająca w opiece nad pacjentem (Monika Karwacka)
  • 31.03.2022 godz. 18:30  – Jak dbać o właściwy stan odżywienia pacjenta w domu? (dr n. o zdr. inż. Agnieszka Guligowska)
  • 21.04.2022 godz. 18:30  – Ból i infekcje układu moczowego w demencji – błędne koło. Ukryte i niedoceniane przyczyny zaburzeń zachowania w demencji (mgr Iwona Przybyło, pielęgniarka)
✔️ Szkolenia są bezpłatne