Collegium Mazovia dla Ukrainy

18 marca 2022
2022_03_17_pomoc_UA

Porcja dobrych informacji!

Nic nie daje tyle radości, co pomaganie! Wiemy o tym doskonale, dlatego dzisiaj chcemy podzielić się z Wami dobrymi informacjami.

• Zabezpieczamy medycznie transport uchodźców, którzy przybywajÄ… do Siedlec zza naszej wschodniej granicy. DziÄ™kujemy Pani Ewie Witkowskiej.
  • Fundacja Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci przekazaÅ‚a dary rzeczowe ze zbiórki prowadzonej w sobotÄ™ i niedzielÄ™ 12 i 13 marca w holu głównym Collegium Mazovia dla żoÅ‚nierzy i podopiecznych hospicjów w Ukrainie.
  • Studenci Collegium Mazovia wraz z pracownikami oraz mieszkaÅ„cami Siedlec zorganizowali zbiórkÄ™ materiałów medycznych, które zostaÅ‚y przekazane Szpitalowi w Czortkowie. Dary zostaÅ‚y przetransportowane przy dużym udziale wolontariuszy Szlachetnej Paczki.
  • ObsÅ‚ugujemy caÅ‚odobowy Punkt Informacyjny w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach w zakresie komunikacji z obywatelami Ukrainy, którzy szukajÄ… u nas pomocy. DziÄ™kujemy Panu Pavlo Andrukhiv i w razie potrzeby podajemy dane kontaktowe tel.: +48662131291, pavlika754@gmail.com

Te wszystkie dobra możemy sprawiać wspólnie, dlatego dziękujemy, że jesteście z nami!