Collegium Mazovia na XXVI Dniach z Doradztwem Rolniczym

12 września 2019
Businessman hand putting money coin stack growing business.

W ubiegły weekend 7-8 września 2019 r. na terenach rekreacyjnych przy Stadionie na ul. Jana Pawła II w Siedlcach odbyła się największa w regionie coroczna, międzynarodowa impreza wystawienniczo – targowa.

Wśród wystawców reprezentujących zarówno przedsiębiorców, producentów rolnych i hodowców na imprezie można było  uzyskać wiele porad i informacji na stoiskach instytucji oraz organizacji pozarządowych.

Swoje stoisko w sektorze edukacyjnym miała Collegium Mazovia, gdzie pracownicy i studenci uczelni odpowiadali na pytania dotyczące planowania dalszego kształcenia i kariery zawodowej z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji oraz rozdawali broszury i ulotki informacyjne z aktualną ofertą kształcenia.

Galeria zdjęć: