Collegium Mazovia wśród sygnatariuszy Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni.

31 maja 2022
2022_05_26_konferencja_DSOU

Konferencja Społecznej Odpowiedzialności Uczelni (SOU) odbędzie się 2 czerwca 2022 r., w siedzibie MFiPR.

Podczas konferencji przypomniana zostanie historia Deklaracji SOU, przedstawione zostaną efekty działania Grupy roboczej ds. SOU oraz zaprezentowane zostaną dobre praktyki SOU zebrane w trzech katalogach dobrych praktyk uczelni publikowanych od 2019 r.

Najważniejszym punktem programu będzie Uroczyste podpisanie Deklaracji Społecznej Odpowiedzialności Uczelni przez kolejne uczelnie zobowiązujące się do wdrażania zasad Deklaracji SOU.

Jest nam bardzo miło poinformować, że wśród tegorocznych sygnatariuszy Deklaracji będzie Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa w Siedlcach.

Wydarzenie będzie także transmitowane na żywo na kanale YouTube MFPiR oraz na stronie MFPiR na Facebooku.

Więcej informacji na temat konferencji, w tym program wydarzenia, znajduje się na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/zaproszenie-do-przystapienia-do-deklaracji-spolecznej-odpowiedzialnosci-uczelni

20220525_Deklaracja_SOU_2022