Dni Otwarte Online 2021 w Collegium Mazovia

18 maja 2021
2021_05_11_online_zdjecia_obiektow4_bez_lapkow_z_poznaj_nas

Rozpoczynamy Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia!

Zastanawiasz się nad wyborem kierunku studiów?

Szukasz uczelni, która spełni Twoje wymagania?

Zapraszamy na Dni Otwarte Online w Collegium Mazovia!

2021_05_14_online_slajder2

Dni Otwarte Online rozpoczynamy prezentacją Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkoły Wyższej.

Dowiesz się z niej jakie kierunki kształcenia czekają na Ciebie i w jaki sposób realizujemy program studiów. Dowiesz się jak prowadzimy innowacyjne zajęcia studyjne i gdzie możesz z nami pojechać. Opowiemy jak wyglądają u nas zajęcia i gdzie realizujemy praktyki zawodowe.

Collegium Mazovia to uczelnia praktyczna. Naszą misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr oraz tworzenie i transfer praktycznej wiedzy. Uczelnia na co dzień wciela w życie zasadę życzliwości, przyjaźni i partnerstwa wobec studentów.

Zapraszamy!

Co zobaczymy podczas kolejnych spotkań w ramach Dni Otwartych Online?

Odwiedzimy Centrum Symulacji Medycznej. Zajrzymy do naszych studentów i wykładowców. Będziemy ze swoją kamerą w Sokołowie Podlaskim u Dominiki Pacheckiej, a także w siedlisku Doroty Fajnas. Odwiedzimy naszą Filię w Otwocku położoną wśród sosnowego lasu. To tylko na początek:) Poznamy pasje i marzenia ludzi, którzy na codzień tworzą historię Collegium Mazovia. Opowiedzą nam o swoim codziennym życiu i Uczelni.

Będzie można obejrzeć specjalnie przygotowane na tę okazję filmy prezentujące kierunki studiów oraz samą Uczelnię.

Wszystkie prezentacje i filmy będą udostępniane zarówno na stronie www, w mediach społecznościowych oraz kanale YouTube.

Dni Otwarte Online zaczynamy 18 maja br. a kończymy w połowie lipca.

Serdecznie zapraszamy!

2021_04_28_wykladowcy2021_04_28_studentem 2021_04_28_absolwentem