Dodatkowe zajęcia dla chętnych studentów I roku studiów stacjonarnych

3 listopada 2021
2021_10_29_wsparcie_studenci_ok

Ministerstwo Edukacji i Nauki zaprosiło uczelnie wyższe do realizacji dodatkowych nieobowiązkowych zajęć dla studentów I roku studiów stacjonarnych i jednolitych magisterskich.

Collegium Mazovia również skorzysta z takiej możliwości.

Zajęcia będą zorganizowane z przedmiotów nieobjętych programem studiów, które posłużą do wyrównywania szans edukacyjnych studentów pierwszego roku studiów, którzy w roku akademickim 2021/2022 rozpoczynają swoją naukę na poziomie Szkolnictwa Wyższego.

Program dla pojedynczego studenta to 30 godzin lekcyjnych realizowanych w grupach 25 osobowych do końca grudnia 2021 roku.  Zajęcia będą zorganizowane z przedmiotów: angielski, biologia, chemia, matematyka i informatyka. Zapisując się na dany przedmiot nie będzie możliwości zmiany go na inny w późniejszym terminie.

Zajęcia rozpoczną się po zebraniu 25 osób chętnych do usystematyzowania, bądź poszerzenia swojej wiedzy nabytej przed studiami.

Zapisy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 prowadzi p. Anna Jońska pod numerem telefonu +48 512-326-512.

Informacje zamieszczone na stronie ministerstwa: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/program-zajec-wyrownawczych-dla-studentow-pierwszego-roku

Studencie jeżeli studiujesz na I roku studiów stacjonarnych lub jednolitych magisterskich i jesteś zainteresowany zajęciami dodatkowymi, nie zwlekaj i zapisz się na nie!