Dwie edycje kursu specjalistycznego “Wywiad i badanie fizykalne” za nami.

29 czerwca 2016
DSC_0378
 Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page

W Collegium Mazovia zakończyły się dwie edycje kursu specjalistycznego “Wywiad i badanie fizykalne” dla pielęgniarek i położnych.

Głównym celem kursu specjalistycznego było uzyskanie przez pielęgniarkę lub położną wiedzy i umiejętności do wykonywania określonych czynności zawodowych przy udzielaniu świadczeń pielęgnacyjnych, zapobiegawczych, diagnostycznych, leczniczych rehabilitacyjnych.

Kurs realizowany był zgodnie z programem zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia w dniu 19 sierpnia 2015r.

Kompetencje, jakie uzyskali uczestnicy kursu to przede wszystkim umiejętności samodzielnego, kompleksowego badania podmiotowego i przedmiotowego pacjenta dorosłego, analizy wyników badania w kierunku sformułowania wniosków pozwalających na planowanie i realizowanie opieki.

Gratulujemy uczestnikom pomyślnego ukończenia kursu i zapraszamy na kolejne bezpłatne edycje, które będą realizowane w ramach projektu w 100% dofinansowanego ze środków UE pn. „Podnosimy kompetencje pielęgniarek i położnych”.

Szczegółowych informacji organizacyjnych udziela p. Sylwia Tarkowska. Kontakt pod nr telefonu 25 633 30 32 wew. 11 oraz adresem e-mail: starkowska@mazovia.edu.pl

Galeria zdjęć: